יועץ לבתי אבות

רבים מאיתנו מתלבטים בנוגע לבחירת המסגרת המתאימה לנו בגיל הזהב. האם עליי לעבור לגור בדיור מוגן או בבית אבות? האם כדאי להעביר את ההורים לבית חולים סיעודי? האם הפתרון בשבילי הוא מכשור עזר רפואי, או בעצם טיפול סיעודי בביתי?

לפעמים, כל מה שאנחנו צריכים הוא יועץ חיצוני, מישהו שמכיר את התחום, איש מקצוע שידבר איתנו, ילמד אותנו ואת הצרכים המיוחדים שלנו, ויוכל לייעץ לנו באיזו מסגרת לבחור. אדם כזה נקרא יועץ לבתי אבות.

יועץ לבתי אבות הוא אדם סבלני, שיכול לשבת איתנו ולשמוע איך מתנהלים חיי היומיום שלנו. הוא יקשיב קשב רב כשנספר לו על השגרה שלנו, מה הפעילויות אותן אנו עושים מידי יום, מה אנו עושים בשעות הפנאי, וגם איפה קצת קשה לנו ואנו זקוקים למעט עזרה.

כשאנחנו מזמינים אלינו הביתה יועץ לבתי אבות, חשוב לדעת שהאדם שייעץ לנו הוא מקצועי, ומכיר את התחום מלפני ומלפנים. לפי מה שנספר לו, הוא ידע לייעץ לנו באיזו מסגרת לבחור, וכך נימנע מבחירות מוטעות שעלולות להיות יקרות. כך, למשל, אדם מן היישוב, שלא מכיר את תחום הסיעוד בצורה מקצועית, עלול לבחור מסגרת סיעודית ללא התייעצות, ולבסוף להתחייב למסגרת שלא מתאימה לו אישית. למשל, אדם שמתקשה בתפקוד יומיומי בשל בעיה רפואית עשוי לבחור אפשרות של טיפול סיעודי ביתי, כאשר לפי צרכיו האישיים, יועץ לבתי אבות יכול היה להבחין שהוא זקוק למכשור עזר רפואי בלבד. כולנו יודעים שגיל הזהב הוא התקופה היפה ביותר בחיינו. יש לנו זמן לעצמנו, לתחביבים, לבני המשפחה ולנכדים. יועץ לבתי אבות יוכל לדאוג לכך שנבלה אותה בצורה הנוחה והנעימה ביותר. הוא מעניק לכל אדם את הפיתרון התפור למידותיו, שיתאים לו כמו כפפה ליד.

למידע נוסף ותאום פגישת ייעוץ לבתי אבות ללא כל התחייבות התקשרו עכשיו 1800-2000-60

השארת תגובה