בתי אבות בחיפה

 

בתי אבות בחיפה

העיר חיפה הינה העיר השלישית בגודלה בארץ מבחינת האוכלוסייה אותה היא מונה, כאשר הקשישים מהווים קרוב לכ- 20% מאוכלוסיית העיר. אחוז גבוה זה של קשישים, הוא המקור להימצאותם של מספר רב ומגוון של בתי אבות בחיפה. עשרות בתי האבות, פזורים ברחבי העיר ומחוצה לה ומציעים מגוון פתרונות דיור לאוכלוסיות שונות של קשישים, החל בבתי אבות לקשישים עצמאיים וכלה בבתי אבות לקשישים סיעודיים.

חיפה – שילוב של אורבאניות ופסטוראליות

העיר חיפה מתאפיינת בשילוב הקסום של עיר בתוך טבע, דבר המקנה לה מספר יתרונות שאינו מבוטל וכתוצאה מכך, בתי אבות בחיפה זוכים לפופולאריות רבה. הקשישים אשר שוהים בבתי האבות השונים זוכים לנגישות גבוהה לטיפולים הרפואיים השונים, כמו גם, לבתי החולים הרבים הפזורים בעיר. כמו כן, בתי אבות בחיפה, במרבית המקרים, ממוקמים באזורים פסטוראליים וירוקים המעניקים הרגשה של שקט ורוגע.

השיקולים בבחירת בית אבות בחיפה

כמו בכל אזור אחר בארץ, גם בחיפה, בחירת בית אבות נשענת על מספר קריטריונים מובילים:

  • מצבו הנפשי והגופני של הקשיש – עצמאי, תשוש, סיעודי או תשוש נפש
  • השירותים הניתנים בבית האבות – בתי אבות בחיפה מציעים שירותים שונים בהתאם לצרכי הקשיש, החל  בפעילויות חברתיות שונות, עבור בשירותים סוציאליים וכלה בהיקף הטיפולים והסיעוד הרפואי.
  • איכות ורמת הדיור – בתי אבות בחיפה נחלקים לרמות דיור שונות ומציעים איכויות שונות של אבזור, ציוד, עיצוב ואפילו אוכל.
  • נגישות – דרכי ההגעה אל בתי אבות בחיפה פשוטים למדי מאחר והעיר חיפה נחשבת לבירתה של צפון הארץ. לפיכך, קל לשכן קרובים בחיפה ולבקרתם ביתר קלות.

אנו באורקייר נשמח לייעץ ולכוון אתכם בבחירת בית האבות המתאים ביותר עבורכם או עבור קרוביכם. הפנייה לצוות המומחים של אורקייר אינה כרוכה בעלות כספית ונעשית ללא התחייבות. אתם מזומנים ליצור עימנו קשר ואנו נשמח לענות על שאלותיכם.

Tags:

Leave a Reply

לקבלת מידע נוסף יש למלא את הטופס הבא, ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

שם

טלפון

דואר אלקטרוני

נושא