בתי אבות בצפון

החיים אינם צפויים ולפעמים אנו מוצאים עצמנו עומדים אל מול החלטות שאינן פשוטות. אחת ההחלטות הקשות ביותר עבור אדם הינה ההחלטה האם להעביר את הוריו לבית אבות. המעבר לבית אבות, עבור הקשישים, כרוך בקשיים נפשיים וגופנים כאחד וזאת כתוצאה מתהליך הפרידה מן הבית, מהסביבה המוכרת וההרגלים השגרתיים. במרבית המקרים, הצורך להחליט על המעבר, עולה באופן פתאומי ואנו מוצאים עצמנו עומדים חסרי ידע וחסרי אונים אל מול מציאות חדשה. אורקייר מאפשרת לקשישים ולבני משפחותיהם לצלוח תקופת ביניים זו ביתר קלות, תוך היכרות מעמיקה עם היצע האפשרויות הקיים בתחום.

התאמת בית אבות לצרכים האישיים

אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת בית אבות היא הבנת הצורך האמיתי של הקשיש ובני משפחתו. כאשר אנו מדברים על בתי אבות בצפון אנו מתמקדים בצורך הגיאוגרפי אשר מהווה חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטה הנכונה. בתי אבות בצפון מתאימים לקשישים המתגוררים באזור זה ומכירים אותו, כך שהשינוי אינו משמעותי יתר על המידה, וההתאקלמות לסביבה קלה יותר. כמו כן, בתי אבות באזור הצפון יתאימו לקשישים אשר בני משפחותיהם מעוניינים להישאר בקרבתם וליהנות מהאפשרות לבקר או לסעוד אותם. בחירת בית אבות בצפון נשענת, בנוסף, על הרעיון ההוליסטי של חיבור גוף-נפש. אזור הצפון מוכר לכולנו כאזור שקט ופסטוראלי, המעניק לשוהים בו תחושה שלווה ומרגיעה.

בחירת בית האבות הנכון

בתי אבות נחלקים לקטגוריות שונות ומציעים שירותים שונים ברמות שונות. בחירה נכונה של בית אבות תשפיע באופן ישיר על איכות חייו ובריאותו של הקשיש, ולכן חשוב להתאים את בית האבות לצורך הגופני ולמצב הסיעודי הרלוונטי.

צוות היועצים של אורקייר, מצוידים במידע מקיף אודות היצע בתי אבות בצפון ומזמינים אתכם, ללא עלות והתחייבות, לקבל מענה מקיף ולעשות את הבחירה הנכונה עבור יקיריכם.

Leave a Reply

לקבלת מידע נוסף יש למלא את הטופס הבא, ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

שם

טלפון

דואר אלקטרוני

נושא